Na Kontaktoni     
   
 
 
Grupet Parlamentare:
Shenim: Perdorni butonat e meposhtem per te pare informacionin rreth grupit

Lista e Deputetëve Prezenca
Votimet
 
Emri Grupit:   Grupi Parlamentar i LSI

 

Grupi Parlamentar I Levizjes Socialiste per Integrim arriti qe ne zgjedhjet e 28 qershor-it te merrte 4 mandate te cilat i bashkoi me Partine Demokratike per te formuar mazhorancen qeverisese. Partia LSI eshte forca e trete politike ne Shqiperi pas PD dhe PS. 

 

Çfarë është unevotoj.com?
UneVotoj.com është një bazë të dhënash që mbulon aktivitetin e Kuvendit te Shqipërisë.

 
Çështje që përfshijnë edhe Ty
Lexo ndër debatet parlamentare cështje me interesa të veçanta për Ty.
 
Foto Galeria
foto dites
Shiko fotot më interesante nga punimet në Kuvend.
 
Raporte
Raporti Unëvotoj për periudhën Tetor 2013 - Korrik 2015 (raporti përmbledhës)
  Shkarko Raportin
+ Të gjithë Raportet
  Dërgoje me Email   Printoje këtë faqe
  Sponsor